BLANX – MÓJ SPOSÓB NA ŚNIEŻNOBIAŁY UŚMIECH!

blanx

Piękne, białe zęby są zapewne marzeniem każdego z nas. Jest to ogromy atut i osoby, które urodziły się z nieskazitelnym uśmiechem, są prawdziwymi szczęściarzami! 🙂  Ale jednak dla większości z nas posiadanie takiego uśmiechu wiąże się z odpowiednio dobraną pielęgnacją…

Jest wiele sposobów na to, aby sprawić że nasze zęby będą zadbane i zdrowe. Powinniśmy unikać picia kawy, herbaty czy czerwonego wina. Ważne jest też ograniczanie cukru. Zamiast tego spożywajmy więcej warzyw, owoców, nabiału i produktów bogatych w błonnik. Przynajmniej raz na pół roku odwiedzajmy specjalistę, aby ocenił stan naszych zębów i pomógł nam w pielęgnacji. Myjąc zęby nie zapominajmy też o czyszczeniu języka.

blanx

Ja o biel swoich zębów dbam razem z firmą Blanx. Jest to firma produkująca wybielająco-ochronne pasty do zębów, w stu procentach bezpieczne dla naszego szkliwa. Swoją moc zawdzięczają naturalnemu składnikowi, którym jest wyciąg z porostu islandzkiego, a co najważniejsze – można używać ich codziennie!

Ja stosuję pasty Blanx White Shock i Blanx Med Anty-Osad.

blanx

Blanx White Shock ma działanie antybakteryjne i wybielające. Dzięki cząsteczkom Actilux (aktywny składnik, który wybiela zęby wykorzystując światło dzienne) efekt wybielania widoczny jest natychmiast. Składniki Actilux nawilżają także dziąsła i usuwają bakterie, a miętowy smak zapewnia długotrwałą świeżość!

blanx

Blanx Med Anty-Osad została stworzona w celu usunięcia ze szkliwa osadu spowodowanego spożyciem kawy, tytoniu, czerwonego wina czy coli. Chroni też przed osadzaniem się płytki bakteryjnej.

blanx

Serdecznie polecam Wam te pasty i zachęcam do zapoznania się z pozostałymi produktami firmy Blanx, która znajduje się na ich stronie internetowej 🙂

Pozdrawiam!

Follow

You may also like

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *